اولین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان لرستان

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: روابط عمومی رکن اصلی در هر سازمان است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: مهمترین رکن هر سازمانی روابط عمومی است که نقش آن در بیان واقعیتها بسیار ارزشمند است .
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: روابط عمومی رکن اصلی در هر سازمان است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان ، روابط عمومی ها را مشاوری امین برای سازمان و مردم عنوان و اظهار کرد: روابط عمومی قلب تپنده ، رکن و وجهه سازمان است و پل ارتباطی بین مردم و دولت که مهمترین وظیفه اش شفاف سازی فعالیتها و خدمات سازمان برای عموم مردم است.

وی با بیان اینکه مجموعه دستگاههای اجرایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خدمات فراوان و عمده ای را برای مردم انجام می دهند، تصریح کرد: شورای روابط عمومی های استان با همفکری، فرهنگ سازی و تقویت ارتباط های دوسویه و استفاده از ظرفیتهای موجود خدمات و کارهایی که این مجموعه بزرگ انجام می دهد را به مردم اطلاع رسانی کنند .

آشتاب در ادامه افزود : روابط عمومی ها امروز با توجه به گستردگی اطلاعات و اخبار ، با تبلیغات و تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی و خلق ایده های نو  در جلب رضایتمندی مردم تلاش کنند.

در ادامه این جلسه مهدی آل کثیر رییس شورای روابط عمومی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان لرستان با تشریح عملکرد و وظایف این شورا اظهار کرد : هدف از برگزاری این جلسه مشورت و هماهنگی با روابط عمومی های دستگاههای این مجموعه در اجرای بهتر رسالت روابط عمومی هر سازمان از جمله اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و ایجاد بستری مناسب برای ارتباط دائمی با جامعه هدف به خصوص تقویت ارتباطات میان ادارات عضو شورای هماهنگی است .

در این جلسه مسئولین روابط عمومی های مدیریت درمان تامین اجتماعی،آموزش فنی و حرفه ای، بهزیستی، سازمان بازنشستگی، تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید، صندوق بیمه روستاییان و عشایر حضور داشتند و نظرات خود را در خصوص رسالتهای روابط عمومی ارائه کردند.
۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید